Білий сплавлений Глинозем

Абразивні зерна WFA

Виробництво зерен WFA (білий сплавлений глинозем) здійснюється з обпаленого або очищеного глинозему, який проходить процес обробки у відповідних електродугових печах. Після того, як матеріал розплавиться, він піддається наступним етапам обробки – охолодження, дроблення, подрібнення, просіювання і кваліфікації. По закінченню всіх процесів, матеріал піддається процесам перевірки якості, які вкрай необхідні перед упаковкою продукції. На сьогоднішній день прийнято розрізняти відразу кілька типів WFA: для абразивних і вогнетривких матеріалів.

EKF: Застосування EKF рекомендовано для подальшого виробництва пов’язаних абразивів. Йдеться про такі матеріалах – шліфувальні форми, всілякі відрізні круги, а також дробеструйну середу.

EKF micro: Застосування EKF micro рекомендовано для абразивних матеріалів з мікрозв’язками, а також для мікропескоструйних матеріалів. Їх часто використовують в якості носія каталізатора і в вигляді якісного полірувального матеріалу.

EKP: Застосування EKP широко поширене в процесі виробництва абразивного паперу, який має додаткове абразивне напилення у вигляді ременя або тканини.

EKP micro: Застосування EKP micro призначене для абразивних матеріалів, які мають відповідне мікропокриття.

Білий сплавлений глинозем: вогнетривкі зерна WFA

EKR-A: Рекомендовано використовувати в процесі виробництва різних вогнетривких виробів, у складі яких є висока концентрація глинозему: фасонні вогнетриви, монолітні матеріали, гармати, суміші та будівельні розчини.

EKR-B: Прийнято використовувати при виробництві вогнетривких виробів, у складі яких є висока концентрація глинозему: фасонні вогнетриви, монолітні матеріали, гармати, суміші та будівельні розчини.

EKR-C: Прийнято використовувати в процесі виробництва вогнетривів фасонного типу (цеглини та інше), а також – монолітних матеріалів.

EKR-S: Мається на увазі дрібнозернистий пилосбірник, який був виконаний з білої плавленої глиноземної обробки.

Сплавлена шпинель

Процес виробництва зерен SPINEL має на увазі застосування якісної сировини, яка відправляється в електродугові печі. В результаті, вдається отримати величезну кількість кристалів шпінелі. Після того, як матеріал розплавився, він піддається процедурі охолодження. Потім, матеріал проходить такі обов’язкові етапи: дроблення, подрібнення, відсіювання, класифікація. Після цього, продукт проходить ретельну перевірку перед упаковкою і продажем.

По закінченню всіх перерахованих вище робочих процесів виходить кілька продуктів – FS-10, FS-27 і FS-33. Відмінність між цими марками полягає в процентному вмісті MgO. Ці продукти прийнято використовувати для виробництва вогнетривких матеріалів, а саме – агломерат і транзитних зон обертових печей.

323