Dadco

Dadco – фірма виробник, яка активно розвивається в сфері алюмінієвої промисловості. Ця компанія займає лідируючі місця серед найпопулярніших постачальників продукції на основі глинозему по всій Європі.

Однією з головних переваг компанії є висока якість продукції, яка відповідає основним нормам стандартів EHS і сертифікатам ISO. Підприємство знаходиться в Нижній Саксонії (Гамбург, Німеччина). Початок діяльності компанії припадає на 1973 рік.

Великі знання у світовій алюмінієвій промисловості – це багаторічний досвід фахівців Dadco Alumina & Chemicals, що дозволяє команді професіоналів активно розвиватися і не зупинятися на досягнутому.

Компанія широко відома по всьому світу, завдяки якісній сировині:

  • оксид алюмінію;
  • глинозем;
  • гідроксид алюмінію.

Згідно зі статистикою виробнича потужність даного підприємства складає близько одного мільйона метричних тонн оксиду алюмінію AI2O3 за рік роботи. Саме ця сировина користується особливим попитом у багатьох промислових сферах діяльності: хімічна, вогнетривка, абразивна, скляна та керамічна галузі.

Регулярне застосування інноваційних технологій в обробці сировини дає змогу підвищувати якість продукції та вдосконалити виробничий процес в цілому.

950