Гідроксид алюмінію ALOLT

Гідроксид алюмінію AL(OH)3 ділиться на підгрупи:

Гідроксид алюмінію сухий

Гідроксид алюмінію вологий

Гідроксид алюмінію мелений

Гідроксид алюмінію обложений

Гідроксид алюмінію оптимізований по в’язкості

Список областей, в яких використовують гідроксид алюмінію в кілька разів більше в порівнянні з оксидом алюмінію. Особливу популярність гідроксид алюмінію отримав в медичній сфері, завдяки деяким позитивним характеристикам: здатність поглинати кислоту, надавати каталітичну дію на організм людини. З урахуванням даних особливостей цей тип алюмінію широко затребуваний в процесі виготовлення лікарських препаратів і всіляких вакцин, які актуальні для лікування гепатиту «А» і «В», а також – правцевої інфекції.

Крім усього, алюміній використовують як добавку до лікарських препаратів, які призначені для людей з гострою нирковою недостатністю, що стало результатом величезної кількістю фосфатів в людському організмі. Таким чином, після попадання гідроксиду алюмінію в організм людини, він моментально вступає в реакцію з фосфатами, що призводить до утворення міцних зв’язків. Після цього, алюміній виводиться з організму природним шляхом.

З огляду на той факт, що гідроксид алюмінію не токсичний і добре розчиняється, його часто використовують в якості добавки при виробництві зубних паст, мила, шампунів, кремів для тіла та обличчя (для зволоження і живлення), для сонцезахисних засобів, антиперсперантів, тоніків, лосьйонів для тіла, пінок та інше. Також, алюміній прийнято використовувати в складі деяких барвників, коли потрібно стійко та рівномірно забарвити будь-який матеріал.

Cпеціальна пропозиція