REFRA SYSTEM

У листопаді 1989 року було запущено в роботу потужне підприємство REFRA SYSTEM. Головне завдання цієї компанії полягало в тому, щоб забезпечити необхідну кількість продукції для угорської вогнетривкої промисловості.

Перші десять років компанія активно працювала на продаж всіляких сумішей та розчинів, які закуповували місцеві заводи. Але з часом можливості підприємства активно зростали, що дозволило розширити сферу виробництва, пропонуючи своїм клієнтам послуги з переробки тугоплавких відходів. Це дозволило забезпечити продажу вогнетривів гідної якості.

У 2007-2008 роках компанія активно взялася за процес удосконалення власного виробництва, що дозволило їй вийти зовсім на новий рівень та зайнятися експортом продукції в інші країни світу.

Тепер, підприємство REFRA SYSTEM відоме в різних країнах, завдяки високоякісній продукції – оксид алюмінію і електрокорунд білий. Асортимент товару відмінно підходить для подальшого використання в самих жорстких умовах, при високих температурах та навантаженнях.

У 2012 році виробництво поповнилося ще одним не менш популярним продуктом – плавлений глинозем і мікрограніт. Вся продукція повністю сертифікована і відповідає основним стандартам якості.

951