Про нас

ЛІВ-Унікон: якість, надійність, професіоналізм

ЛІВ-Унікон – компанія, яка спеціалізується на поставках неорганічних речовин і сировини. Промислово-торгове підприємство почало свою діяльність у 2011 році. За той час наша команда змогла поповнити свою клієнтську базу новими замовниками, а також налагодити міцні робочі стосунки з партнерами по бізнесу. Професійна команда спеціалізованих співробітників і бездоганна репутація – це гарантія того, що Лів-Унікон впевнено утримує лідируючі позиції на сучасному ринку.

У каталозі продукції нашого підприємства запропонований наступний список:

оксид алюмінію (глинозем);

• електрокорунд білий;

• гідроксид алюмінію;

• всілякі варіації гідроксиду алюмінію, серед яких відзначають – сухі, обложені, оптимізовані за ступенем в’язкості гідрати.

Ми підтримуємо активну співпрацю з різними європейськими постачальниками: Silkem (Словенія), MOTIM ElektrocorundumLtd (Угорщина), MAL HungarianAluminium (Угорщина), Dadco (Німеччина), REFRA-SESTEM (Угорщина).

У списку наших постійних клієнтів – великі та дрібні компанії (вітчизняні і зарубіжні клієнти).

Конкурентні особливості компанії

На нашому сайті кожен потенційний клієнт отримує можливість обрати і купити гідроксид і оксид алюмінію за демократичною вартістю. Ми напряму співпрацюємо з постачальниками, що дозволяє виключити додаткові розтрати на послуги фірм-посередників. В результаті, замовники зможуть закуповувати продукцію без націнки, скориставшись взаємовигідними торговими умовами.

Організована система логістики дозволяє нам робити поставки сировини не тільки по Україні, але й також в країнах ближнього зарубіжжя. В результаті, клієнти зможуть замовити і купити гідроксид алюмінію дрібними або великими оптовими партіями.

Ми гарантуємо високу якість продукції, яку пропонуємо своїм покупцям. Це пов’язано з тим, що ми підтримуємо співпрацю виключно з перевіреними постачальниками, яким дійсно довіряємо і працюємо вже багато років. Всі товари мають відповідні європейські сертифікати якості.

Для співпраці з нашою компанією, необхідно зв’язатися з менеджерами за телефонами, номери яких вказані на сайті. Менеджери проконсультують кожного клієнта з усіх важливих питань. Наша компанія гарантує виконання замовлень точно в обумовлені терміни. Ми завжди раді новим клієнтам і тривалій співпраці!

СКАЧАТИ ЛІВ-Унікон – надійний постачальник алюмінієвої сировини для довгострокового партнерства