Eлектрокорунд білий 25А

Видобуток електрокорунду білого здійснюється з якісних мінералів, які мають природне походження, а також з руд (збагачених і незбагачених). В процесі виробництва використовується перевірений метод плавлення матеріалу у відповідних печах, метод охолодження, подрібнення та висівання частинок на фракції.

Основні характеристики

Електрокорунд білий виробляють з металургійного глинозему. Своїм зовнішнім виглядом він нагадує кристалоподібний порошок білого кольору, до складу якого входить декілька поліморфних видів алюмінієвого оксиду. У ньому міститься близько 99% Al2O3. У порівнянні з нормальним електрокорундом, в останньому кількість глинозему не перевищує показник в 96%, в монокорунді – 96,5%, а в хромистому – не більше 98%.

Наявність такого високого вмісту оксиду алюмінію дозволило наділити білий електрокорунд наступними важливими характеристиками:

• твердість;

• міцність;

• вогнетривкість.

Такий матеріал прийнято використовувати як абразив з підвищеними показниками зносостійкості. У продажу він запропонований у вигляді кристалічного порошку, зерен і фракцій.

Застосування

З урахуванням особливостей і властивостей електрокорунду білого його прийнято використовувати для очищення та шліфування твердих сталевих поверхонь за допомогою піскоструминного очищення. Крім того, його активно використовують для якісного очищення скляних, дерев’яних та шкіряних поверхонь. Також, матеріал популярний для застосування в брусках для шліфування, різних абразивних пастах.

У промисловій сфері електрокорунд білий використовують у вигляді якісної добавки до керамічної основі, яка підвищує характеристики міцності. У ливарному виробництві цей матеріал широко відомий для досягнення антипригарного ефекту.