Компанія MOTIM ELECTROCORUNDUM LTD розпочала свою діяльність 14 вересня 2000 року. Початок діяльності ознаменувався реорганізацією минулих промислових підприємств, які були відкриті ще в далекому 1934 році.

Корпорація активно займається виробництвом високоякісних мінералізованих продуктів. Виробнича потужність складає близько 50 000 тонн. 50% від всієї продукції належить білому плавленому глинозему.

Компанія займається продажами власної продукції (оксид алюмінію і електрокорунд білий) по всьому світу. Щороку фахівці відправляють на продаж близько десятка тисяч тонн своїх товарів, з яких більше 90% відправляється на експорт.

Близько 80% експортного обороту припадає на європейські країни, приблизно 10% відправляється на реалізацію на ринки США і 10% – представлено на ринках Далекого Сходу. Як правило, більша частина продажу припадає саме на дві країни – це Японія і Південна Корея.

У 1994 році компанія отримала сертифікат ISO, який є головним підтвердженням якісного протікання робочого процесу на потужному виробництві. В результаті, покупці можуть бути впевнені в закупівлі безпечної сировини, яка пройшла необхідний процес обробки.

1060