Електрокорунд білий WFA

Електрокорунд білий WFA

Електрокорунд білий WFA добувається з якісних мінералів, які мають природне походження, а також з руд (збагачених і незбагачених). В процесі виробництва використовується перевірений метод плавлення матеріалу у відповідних печах, метод охолодження, подрібнення та висівання частинок на фракції.

Виробництво електрокорунду білого WFA

При виробництві електрокорунду в момент плавки легко отримати абразив заданих параметрів. Це можна зробити вводячи в розплав набір легуючих хімічних елементів, що забезпечують додатково твердість, міцність і термостійкість. В результаті таких операцій виходить новий абразивний матеріал з поліпшеними властивостями, що відноситься до групи модифікованих різновидів електрокорунду.

Міцність, твердість, крихкість, термостійкість електрокорунду білого можна регулювати в процесі його виготовлення. Електрокорунд білий – більш твердий, ніж електрокорунд нормальний, і використовується в інструменті з твердою зв’язкою (кераміка).

З чого вироблять електрокорунд білий WFA

Електрокорунд білий виробляють з природних мінералів, руд збагачених і незбагачених, подрібнених сумішей. Процес виробництва використовують метод плавлення у печах, охолодження, дроблення шматків розплаву і розсівання утворених зерен по фракціям.

Сировиною для виготовлення електрокорунду білого 25А служить глинозем металургійний. Це кристалічний порошок білого кольору, який складається з декількох поліморфних різновидів оксиду алюмінію. Щільність матеріалу – 3.90-3.95 г/см3, мікротвердість – 19.6-20.9 ГПа.

Де застосовують електрокорунд білий

Електрокорунд білий WFA – абразивний матеріал відмінно зарекомендував себе при обробці чавуну, нержавіючої сталі, виготовленні інструменту для обробки загартованих твердих сталей. Окрім того він ідеально підійде для шліфування деталей з металу і скла, при обробці скла, шкіри, дерева. Електрокорунд білий також успішно застосовується для доведення деталей в годинниковій промисловості, виготовлення шліфувальних брусків і кіл для шліфування важкооброблюваних сталей і сплавів. Шліфувальні кола з електрокорунду білого краще шліфують і менше припікають метал.

Електрокорунд білий WFA (білий плавлений оксид алюмінію) ділиться на під групи:

Eлектрокорунд білий 25А

Електрокорунд білий 25 А МІКРО зерно.