Полівінілхлорид

Полівінілхлорид – один з найпопулярніших і широко затребуваних видів пластику, який активно використовується в сучасній промисловій сфері. Цей матеріал використовується в процесі виготовлення різних труб, для електроізоляції кабелів, профілів для дверних і віконних конструкцій. Незважаючи на високу популярність цього матеріалу, він має один істотний мінус – як і всі інші види пластику, ПВХ вважається легко займистим матеріалом. Таким чином, сфера його експлуатації помітно звужується.

Щоб виправити такий мінус, багато виробників переглянули процес виробництва ПВХ і використали в якості добавки гідроксид алюмінію. Даний компонент виконує функцію важливого і вкрай необхідного наповнювача.

Полівінілхлорид дозволяє надати готовій продукції наступні характеристики:

  • Зменшення ступеня горючості, що позитивно позначається на пожежній безпеці матеріалу.
  • Мінімальний коефіцієнт диму в процесі пожежі.
  • Екологічна безпека, адже при загорянні матеріал не виділяє в повітря шкідливих речовин, небезпечних для людського здоров’я.

Крім усього перерахованого вище, гідроксид алюмінію для виробів зі склопластику та пластику наділений низькою електричною провідністю. Це особливо важливо для випуску всіляких кабелів і проводів.

Переваги використання гідроксиду алюмінію

Застосування гідроксиду алюмінію в процесі створення пластикових виробів для різних сфер, обумовлено тим, що така добавка дозволяє поліпшити характеристики самого матеріалу. Таким чином, добавка допомагає:

  • збільшити термостабільність пластмасових виробів;
  • поліпшити пожежну безпеку властивостей готової продукції;
  • зменшити плинність розплаву полімерів.

Правильне застосування різних сортів гідроксиду алюмінію з урахуванням його основних властивостей, дозволяє вдосконалити фізико-механічні особливості ПВХ. Таким чином, кінцеві вироби характеризуються доступною вартістю.

Щоб досягти поставлених цілей, важливо грамотно використовувати необхідну кількість добавок. Правильна кількість гідроксиду алюмінію сприяє тому, що виробник зможе досягти поставлених цілей і створити високоякісну продукцію зі склопластику або пластику. Готові вироби можуть бути використані в різних сферах – навіть в умовах підвищеного рівня вологості або біля відкритого вогню.

599