Гідроксид алюмінію є одним з найпопулярніших і затребуваних компонентів в лакофарбовій промисловості. Його часто використовуються у вигляді неорганічної добавки, яка має високий захист від загоряння. Наявність протидимних характеристик, ускладнює процес займання матеріалів і зменшує швидкість поширення полум’я. Це підтверджує той факт, що гідроксид вважається безпечним інгредієнтом.

Основний список переваг гідроксиду алюмінію в процесі виробництва фарб і лаків:

  • Представлений компонент швидко розчиняється, дозволяючи отримати однорідну суміш.
  • Гідроксид вважається ідеальним варіантом для досягнення рівномірного забарвлення. Також його активно використовують для виготовлення прозорих лаків.
  • Властивості алюмінію вважаються незамінним рішенням для виробництва фарб, призначених для покриття металевих поверхонь.

Особливі характеристики даного матеріалу дозволяють створювати захисні фарби і лаки, які після висихання утворюють невидимий шар щільної плівки. Представлена ​​плівка оберігає метал від можливого негативного корозійного впливу в разі підвищеного рівня вологи. Саме тому такі фарби та лаки найчастіше використовують для фарбування різних предметів, встановлених на вулиці або в приміщеннях з різкими температурними перепадами і високими показниками вологості.

Характеристики гідроксиду алюмінію в лакофарбовому виробництві

Крім розчинників, плівкоутворювачів, пігментів і наповнювачів виробники використовують відповідні добавки, кожна з яких має певні властивості. Одним з найбільш затребуваних вважається гідроксид алюмінію, який наділений такими важливими властивостями:

  • Активна речовина, яке підвищує міцність лакофарбового покриття.
  • Збільшується зносостійкість вже готового матеріалу.
  • Забезпечується корозійна стійкість приготовленої продукції.

Такий компонент є цільовою добавкою, за рахунок якої поліпшуються техніко-експлуатаційні характеристики лаків і фарб. Гідроксид алюмінію підвищує ступінь вогнестійкості, гарантує високу стійкість до атмосферних впливів, перешкоджає розтріскування фарби під впливом різких перепадів температури.

Порошкоподібна суміш – економічно вигідна добавка в процесі виробництва лакофарбової продукції. В процесі розробки застосовують дрібні частинки, які швидко розчиняються і стають одним цілим з готовою сумішшю.

557