Кабельная обмотка (антипірен) виготовляється для того, щоб збільшити кисневий індекс до величини від 35 до 40. Досягти таких показників вдається тільки за умови застосування антипіренів-гідроокисів, які вводяться в вихідний полімер.

В процесі виробництва кабельної продукції перед розробниками було поставлено завдання – вирішити проблему, пов’язану з задимленням і виділенням в атмосферу негативних та небезпечних компонентів. Для цього виробники розробили окремий клас кабельних матеріалів, в складі яких не містяться галогени. Таким чином, сучасна продукція не виділяє корозійно-активні гази. Всі моделі характеризуються мінімальним рівнем виділення диму – композицій.

У промисловому виробництві використовують гідроксид алюмінію синтетичного та природного походження. Механізм антипіренової дії гідроокисів базується на тому, що відбувається поглинання великої кількості тепла. Це пояснюється виділенням води в результаті підвищення температурних показників. У списку базових полімерів входять сополімери етилену.

З огляду на особливості антипіренів, виробникам вдалося досягти бажаних показників і збільшити надійність та зносостійкість всієї продукції.

Антипірен: виробництво вогнетривких кабелів

Гідроксид алюмінію є незамінною добавкою в процесі виробництва вогнестійких кабелів. Це пояснюється особливими характеристиками даного компоненту:

  • представлена ​​добавка не піддається процесу загоряння;
  • гідроксид алюмінію запобігає подальшому поширенню полум’я та диму.

Особливою популярністю користується кабель з металевою оболонкою і додаткової магнезіальною ізоляцією. Досягти високих показників вогнестійкості виробникам вдається за рахунок відсутності горючих або термічно розкладених елементів кабелю. Адже будь-який негативний вплив на представлені компоненти може призвести до того, що кабель моментально виходить з ладу. У разі прямого впливу полум’я в атмосферу не виділяються токсичні речовини.

Така продукція користується особливим попитом у різних сферах: для передачі електричної енергії, для систем сигналізації, для управління різними приладами і технікою та інше. Продуманий склад компонентів робить таку продукцію надійної і стійкої до негативних атмосферних впливів, тому з кожним днем розширюється галузь експлуатації кабелів.

675