білий сплавлений глинозем

Незважаючи на широке поширення такого матеріалу, як білий корунд, деякі задаються питанням: навіщо використовувати білий сплавлений глинозем для кераміки та сучасної кераміки?

Сфера кераміки завжди була, є і буде історично затребуваним ринком для активних поставок сплавленого глинозему. На сьогоднішній день цей ринок поповнився новою сферою – передовою керамікою. Було доведено, що використання білого плавленого глинозему в основі керамічних виробів позитивно позначається на механічній міцності, твердості та стійкості матеріалу до зносу, тертя, хімічних процесів та корозії в цілому.

білий сплавлений глинозем

Крім цього, компанія ЛІВ-Унікон зазначає, що такий продукт здатний в кілька разів збільшити такі важливі характеристики, як теплові та електричні властивості опору. Відзначають відразу кілька вагомих переваг – стабільність розмірів і відмінну можливість ефективно розсіювати тепло.

Продукти компанії ЛІВ-Унікон використовують в уже готових видах продукції: кераміка для ізоляторів, для системи фільтрації, для підлог, для плитки та інше.

Який білий сплавлений глинозем необхідно використовувати для поліпшення продуктів?

У список найбільш затребуваних та найбільш поширених типів білого сплавленого глинозему для кераміки включені дрібні елементи білий корунд base fraction micron f100 (125-150mkm), F120 (106-125mkm) а також Salox M-S1(ALO-Ex34). Саме такі компоненти прийнято використовувати в різних сучасних керамічних матеріалах високої якості. Представлені форми з білого плавленого глинозему ідеально підходять для кінцевого застосування в даному сегменті.

Окремі компоненти представлені в продажу з високою якістю чистоти. Крім того, вся вищеперелічена продукція в повній мірі відповідає зазначеним нормам FEPA.

Компанія ЛІВ-Унікон пропонує до продажу високоякісну продукцію широкого споживання, яка пройшла всі необхідні рівні очищення.

492