Шліфування

Абразиви, полірування і шліфування – ще один не менш популярний ринок виробництва дугового плавленого глинозему. Компанія ЛІВ-Унікон пропонує до продажу білий корунд, який активно використовується для якісного полірування поверхні, в якості спеціального шліфувального агенту або ж у вигляді засобу для полірування агенту. Вся продукція спочатку представлена ​​для проведення досить тонких шліфувальних і полірувальних робіт, які вкрай затребувані в таких промислових областях, як автомобілебудування, аеронавтика, виготовлення скла та інше.

Будь досить твердий матеріал володіє по відношенню до менш твердому абразивними властивостями (abrado, abrasi (лат.) – шкребти). Твердість визначається опором матеріалу, чия поверхня піддається скоблению. Ступеня твердості, представлені у відносній шкалі Мооса виведені на підставі спостереження за тим, наскільки легко чи важко один матеріал може обскребти інший.

Абразиви застосовують у вигляді видаляючого агенту, який вкрай необхідний для різних типів пов’язаних або покритих абразивів на певних матеріалах – залізо, скло, сталеві вироби та інше. Крім того, вищеперелічена продукція користується особливою популярністю в процесі обробки всіляких інструментів, в список яких входять: ремені, диски, папір та інше, що мають абразивне напилення.

Також, продукція активно використовується для абразивних матеріалів. Як правило, в цьому списку найчастіше зустрічаються шліфувальні круги, що відрізняються різними розмірами і формами.

У список найпоширеніших продуктів, які можна отримати для абразивних матеріалів, входять: WFA-AFRS F36, F46, F54, F60, F70, F80, F90, F100, F120, F150, F220.

Абразиви та суперабразиви: ексклюзивна продукція

Компанія ЛІВ-Унікон пропонує своїм клієнтам якісне обслуговування історичного сектора абразивів, завдяки наявності ексклюзивних матеріалів, які відповідають нормам FEPA.

Абразиви
Абразиви

Головна перевага даного продукту полягає в різкій дії в порівнянні зі стандартним WFA. В результаті, в процесі використання або стирання виділяється найменша кількість тепла, а продумана форма допомагає швидко видаляти частинки пилу і абразивного матеріалу.

1140