Для чого використовують білий сплавлений глинозем? Для вогнетривких матеріалів.

білий плавлений глинозем

Як відомо, білий плавлений глинозем за своєю природою має відмінні вогнетривкі властивості, що робить його ідеальним рішенням в якості основної сировини в процесі виробництва різних видів вогнетривких виробів. У цей список входять: цегла, фасонні матеріали, вогнетриви для печей та багато іншого.

Компанія ЛІВ-Унікон пропонує до продажу білий плавлений глинозем, який наділений важливими і вкрай необхідними характеристиками: високі показники стабільності, стійкість, надійність в умовах підвищеного температурного режиму і низької провідності. Адже саме цей список характеристик вкрай важливий в процесі створення високоякісних вогнетривів.

білий плавлений глинозем

Представлений сектор прийнято вважати одним з найбільш затребуваних історичних ринків плавленого глинозему. Завдяки якісній сировині, даний ринок можуть обслуговувати різноманітні продукти (глинозем, нітриди, корунд (дрібні частинки), а також продукти, які мають адаптовану і відповідну гранулометрію. Важливо відзначити, що всі перераховані гранулометрії відповідають нормам FEPA.WFA-AFRS F4-F1500. Різні форми з білого глинозему відмінно підходять для кінцевого застосування в даному сегменті.

Цегла

Високоякісна лінійка продуктів від ЛІВ-Унікон

Покупці мають можливість замовляти продукти високої чистоти, AL2O3 min 99.7% в залежності від конкретного цільового призначення. Нітриди та глинозем для подальшого виробництва вогнетривких матеріалів проходять спеціальну обробку в майстернях, де вдається досягти високого рівня якості і всіх необхідних технічних характеристик.

Таким чином, покупці отримують можливість обирати і купувати перевірену продукцію, яка відповідає основним стандартам.