Вогнетривкі матеріали з білого сплавленого глинозему

білий плавлений глинозем

Як відомо, білий плавлений глинозем за своєю природою має відмінні вогнетривкі властивості, що робить його ідеальним рішенням в якості основної сировини в процесі виробництва різних видів вогнетривких виробів. У цей список входять: цегла, фасонні матеріали, вогнетриви для печей та багато іншого.

Вогнетривкі матеріали з корунду вогнетривкий матеріал належать до огнеупарам, головним чином складається з Al2O3 і основний кристалічної фази & alpha-Al2O3 (корунд). Через високу термостійкість, високої твердості, високої міцності, стійкості до окислення, корозійної стійкості, електричної ізоляції і хорошою герметичності він має широкий спектр застосувань.

Оскільки це дуже чистий, малозалізний глинозем, специфічні вогнетривкі застосування включають високотехнологічні вогнетривкі каструлі, ізостатичні пресовані вогнетривки та попередньо литі вогнетривкі форми. Переваги білого плавленого глинозему в цих програмах – високий вміст глинозему, низькі домішки та стабільність при високих температурах.

Компанія ЛІВ-Унікон пропонує до продажу білий плавлений глинозем, який наділений важливими і вкрай необхідними характеристиками: високі показники стабільності, стійкість, надійність в умовах підвищеного температурного режиму і низької провідності. Адже саме цей список характеристик вкрай важливий в процесі створення високоякісних вогнетривів.

білий плавлений глинозем

Представлений сектор прийнято вважати одним з найбільш затребуваних історичних ринків плавленого глинозему. Завдяки якісній сировині, даний ринок можуть обслуговувати різноманітні продукти (глинозем, нітриди, корунд (дрібні частинки), а також продукти, які мають адаптовану і відповідну гранулометрію. Важливо відзначити, що всі перераховані гранулометрії відповідають нормам FEPA.WFA-AFRS F4-F1500. Різні форми з білого глинозему відмінно підходять для кінцевого застосування в даному сегменті.

Цегла

Високоякісна лінійка продуктів від ЛІВ-Унікон

Покупці мають можливість замовляти продукти високої чистоти, AL2O3 min 99.7% в залежності від конкретного цільового призначення. Нітриди та глинозем для подальшого виробництва вогнетривких матеріалів проходять спеціальну обробку в майстернях, де вдається досягти високого рівня якості і всіх необхідних технічних характеристик.

Таким чином, покупці отримують можливість обирати і купувати перевірену продукцію, яка відповідає основним стандартам.

863